VYBUDUJTE SI MILIÓNOVÝ BIZNIS NA EBAY

Chceli by ste sa stať milionárom na Ebay predajom produktov z Ázie? Chceli by ste Váš shop na Ebay dostať do miliónových čísel behom jedného roka? Ak máte záujem o viac informácií neváhajte nám vyplniť svoje kontaktné údaje na ktoré Vás budeme bezplatne kontaktovať.

Vysvetlím Vám ako nájdete svoj miliónový produkt na najznámejšom portáli na svete. A samozrejme všetko spolu preberieme a pokúsime sa zmeniť aj Váš život!

Nechajte mi na seba kontakt a ja sa Vám osobne ozvem hneď ako to bude možné.
Ako som začal zarábať cez eBay


Vždy som bol jeden z tých, pre ktorých žiadna cesta k cieľu nie je príliš hrboľatá. Nerozumel som, prečo mám kráčať s davom k jazeru, ak sám dokážem zájsť až k moru. Len preto, že je to ľahšie? Už ako dieťa som skúšal všetko, o čom mi rodičia tvrdili, že sa to nedá. A naučil som sa jednu vec: (skoro) všetko sa dá.

2011: Ešte keď som dral školské lavice...


Jedna z vecí, s ktorou som sa nikdy nevedel stotožniť, bol tradičný zamestnanecký systém: pracovať len preto, aby som prežil do ďalšieho mesiaca, nech môžem opäť pracovať. Už ako dieťa som vedel, že ja chcem ísť inou cestou. Vďaka mojim rodičom som už v tomto čase veľa cestoval, získaval som nové perspektívy, rozširoval si obzory, stretával som zaujímavých ľudí a učil som sa. Môj pohľad na život sa v mnohom líšil od rovesníkov i učiteľov. Odmenou mi bolo zosmiešňovanie a šikanovanie. Svoj názor som si ale zobrať nenechal. Ako 13-ročný som objavil možnosť zárobku cez slovenský bazoš. Začal som skupovať telefóny a elektroniku a predával som ich po celom Slovensku. Ukázalo sa to ako celkom dobrý biznis, ale len dovtedy, kým sa na trhu neobjavili masy pochybných živnostníkov. Ceny ich tovaru sa od bežných slovenských eshopov líšili aj o 50%.

2012/13: Nový začiatok


Wow efekt obchodovania na bazoši sa postupne rozplynul. Jeho popularita na slovenskom i českom trhu bola na ústupe a ja som začínal tušiť, že to bola len moja prestupná stanica. Biznis vhodný pre mladého chalana, ktorý ešte ani nedokončil základnú školu. Pochopil som, že musím ísť ďalej a vymyslieť spôsob, ako získať pasívny príjem, ktorý má perspektívu.

2014: Registrácia na eBay


Moja cesta k užívateľskému menu na eBay zďaleka nebola priamočiara. Predchádzali jej mesiace štúdia, tisíce napozeraných hodín videí a dni a noci surfovania po internete. Aj potom išlo všetko len pomaly, ale odhodlanie ma neopúšťalo. Založil som si konto na PayPal, sledoval som situáciu, obchody a predajcov. Po roku som už mal zalistovaných 12 produktov, ktorých priemerná marža bola až 250%. Vo svojej ponuke ich mám dodnes. Samozrejme, neustále hľadám a pridávam k nim ďalší a ďalší tovar. Výsledkom je celkom slušný obchod, ktorý pracuje aj keď ja práve spím.

2015/16: Biznis, ktorý zarába


V predávaní cez eBay pokračujem. V ponuke mám viac ako 30 produktov. Naposledy som do svojho portfólia pridal luxusné šperky a oblečenie. V priebehu noci dokážem vydražiť za veľmi slušné ceny produkty, ktoré potom predám o polovicu drahšie. Pri luxusnom tovare, kde sa ceny pohybujú v tisícoch, je to celkom slušný zárobok. Pri minimálnej časovej investícii dokážem mojim ziskom niekoľkonásobne presiahnuť mzdu priemerného Slováka. Začiatok roka 2016 bol zlomový ešte v jednej veci. Rozhodol som sa, že svoju "cestu k moru" si nenechám len pre seba. Denne vidím ľudí, ktorí v našej krajine nedostali a pravdepodobne ani nedostanú šancu užívať si pokojný, bezstarostný život. A presne s tými sa chcem podeliť o podstatu svojho “know how“. Som totiž presvedčený, že peniaze si zaslúži každý, kto je ochotný na sebe pracovať a nehľadá dôvody, prečo sa to nedá.
Nové BMW X5 konečne si aj vy budete môcť vychutnávať komfortnú jazdu v luxusnom aute a vymeníte svoje staré za nové. No povedzte, nevymenili by ste svoj život ešte dnes? Naozaj by ste chceli od života Octaviu, alebo by ste brali niečo lepšie a nehrali len dedinskú ligu? Odpovedzte si na to.

1. Dovolenka v Thajsku v súkromnej vile za 5000 €!Po dlhom vyčerpávajúcom období som sa vybral na dovolenku do thajského letoviska Koh Sa Mui. Ubytoval som sa v jednom z najluxusnejších hotelov Nikki Beach Resort, kde 10 dňový pobyt v luxusnej vile vyjde na 5000 eur. Táto dovolenka bola nezabudnuteľná a priniesla mi veľa pozitívnej energie a poznatkov do života. V tomto komplexe som postretal aj veľa známych ľudí a podnikateľov, s ktorými sme viedli počas dňa dlhé debaty a veľa som sa od nich naučil.

2. Luxusná izba pre kráľov!Išiel som na svoju prvú najlepšiu a zároveň najdrahšiu dovolenku na 10 dní, ktorá stojí v priemere ročný plat bežného človeka. Ubytovanie však bolo neskutočné a luxusné. Stále som mal k dispozícii personál, ktorý riešil prípadne problémy alebo žiadosti a otázky. Súkromný bazén bol samozrejmosťou. Čo poviete na tú posteľ? Tak veľkú posteľ som za svoj život ešte nevidel, zmestili by sa sem minimálne 4 ľudia.

3. Pohľad na luxusnú súkromnú vilu :)V tejto vile som býval sám. Ako vidíte, z každej strany boli samé kamery, pre prípad nejakých nežiaducich osôb. Aby ste mali aj vy svoje súkromie.

4. Prvé zisky po 4 mesiacoch zarábania na Ebay !Najkrajšie chvíle boli, keď som si dal z Paypal previesť prvé peniaze za predané produkty na Ebay. Predávam 90% veci do USA, takže výplata chodí samozrejme na dolárový účet v dolároch. Dá sa predávať samozrejme aj za eurá. Je to už len na Vás ako sa rozhodnete. Nezabúdajte však, že peniaze sú energia, ktorá oslobodzuje :)Výlet do Kosova pri krásne jazero. Scenéria okolo tohoto jazera bola proste výnimočná a nezabudnuteľná. Bol to skvelý výlet na ktorý sa len ťažko bude zabúdať. V máji s teplotou vody 13°C je to len pre otužilcov, ale v lete to môže byť super. Voda v jazere je priezračne čistá a vstupnými bodmi na kamienkové dno sú rebríky.


Tento obrovský kríž v Skopje, ktorý miestny nazývajú ‘‘Mileniumski krst‘‘, teda Kríž Milénia, stojí na svojom mieste od roku 2002. Bol postavený ako pripomienka výročia kresťanstva na svete, ktoré existuje už dve tisícročia. Je postavený na kopci a drží ochrannú ruku nad obyvateľmi Skopje. Celé mesto je veľmi zvláštne a tvoria ho rôzne druhy stavieb. Nájdete tam staré štvrte Čaršije, ale aj veľmi moderne podniky a kaviarne na námestí. Centrum mesta je veľmi pekne vybudované, no jeho kraje tvoria staré a ošarpané domy a paneláky.


SKI DUBAI, jediné indoor lyžiarske stredisko na púšti som navštívil v roku 2016, v Dubaji. Vonku bolo práve 37°C, vo vnútri v nákupnom centre cca 20°C a v Ski Dubai avizovali -5°C. Bolo tam však dosť veľa ľudí, ktorí sa len prišli pozrieť. Napríklad Afričania, ktorí sa tešili z toho, že vidia sneh asi prvý krát v živote a títo namiesto lyžiarskej výstroje dostali dlhý čierny vetrovkový kabát a snehule. Ale bol to skvelý zážitok, ktorý by som doprial každému človeku. Bola to pecka.


Moja dovolenka v roku 2016 v Gran Canaria. Gran Canaria je asi najnavštevovanejší ostrov celého súostrovia. Nachádza sa tu veľké množstvo krásnych pláží a komfortných hotelov. Nestrácajte ale čas povaľovaním pri bazéne! Je tu toho mnoho k videniu! Môžete si požičať auto a poznať krásy ostrova podľa svojho uváženia. To stojí za to! Skala Roque Nublo je najznámejší symbol ostrova. Týči sa do výšky 1813 metrov nad morom a nájdete ho priamo v strede ostrova. V preklade znamená Roque Nublo "mračné skalisko", čo vám bude ihneď jasné po jeho vzhliadnutí. Po vystúpení na náhornej plošine začnete pociťovať príjemný vánok čerstvého vzduchu, ktorý je veľmi príjemný najmä v letných mesiacoch, kedy je na Gran Canaria najteplejšie.


Tento rok som bol pozrieť Macedónsku metropolu a hlavné mesto Skopje. Keď som sa prechádzal po meste, započul som pouličných umelcov hrať piesne od Mozarta. V strede námestia je obrovská fontána, ktorej dominantou bola socha jazdca na koni, upevnená na stĺpe. Socha zobrazuje Alexandra Veľkého, ktorý je obklopený bojovníkmi a smerom k nim chrlia levy vodu. Každú chvíľku sa striedajú rozmanité prúdy vody. Jednoducho krása. Celkovo to na mňa pôsobilo ako Křižíkova fontána v Prahe.


Dovolenka v Dubaji. Ubytovaný som bol v Hoteli Jumeirah Madinat, luxusný hotelový rezort, inšpirovaný Rozprávkou tisíc a jednej noci. Rezort je situovaný na pokojnom mieste, priamo pri krásnej privátnej piesočnatej pláži, len 20 minút jazdy od centra rušného Dubaja. Štýlový hotelový rezort patriaci medzi najluxusnejšie rezorty na svete nájdete priamo v Dubaji.


Maroko je rozmanitá spoločnosť s dlhou a bohatou kultúrnou históriou a dedičstvom. Krásne pláže, hory a saharská púšť. To všetko napomohlo Maroku, aby sa stalo obľúbenou destináciou turistov. Túto destináciu som navštívil v roku 2015 a z tejto krajiny som bol milo prekvapený. Zostali mi krásne spomienky a nezabudnuteľné zážitky.


Fontána Di Trevi je najznámejšia fontána v Ríme. Nachádza sa na Piazza di Trevi. Rím patrí medzi najkrajšie mestá na svete ktoré som navštívil. V Ríme som tento rok strávil 15 dní a neskutočne som si ho zamiloval. Jednoznačne odporúčam minimálne raz za život navštíviť toto krásne mesto. Určite nebudete ľutovať!


Marrákeš patrí medzi najviac navštevované mesto v Maroku. Tento úplne iný svet som tento rok navštívil dvakrát. Spomienky na fotky s kobrami alebo obed s miestnymi obyvateľmi sú na nezaplatenie. Sú to veci, na ktoré nikdy nezabudnem. Nachádza sa tu aj najväčšie trhovisko Jemaa el-Fnaa, kde nakúpite doslova všetko. Takisto tu nájdete aj skvelý street-food.


Koloseum (po taliansky Colosseo) sú ruiny veľkého amfiteátra v strede Ríma. V súčasnosti je to architektonická dominanta Ríma. Tento rok som navštívil aj túto prekrásnu pamiatku. Táto stavba patrí medzi najkrajšie, ktoré som za živote videl. Vládne tu neskutočná energia a cítiť históriu všade na vôkol.


Odesa je tretím najväčším mestom na Ukrajine. Je taktiež aj najväčším prístavom Ukrajiny a najväčším mestom na pobreží Čierneho mora. Nazýva sa aj ako perla Čierneho mora. Tento tok som navštívil Odesu trikrát. Je to skvelé mesto, ktoré ponúka nočný život po celý týždeň. Či je víkend alebo týždeň, zábava tu je neustále!


Vatikán, dlhý tvar Vatikánsky mestský štát, je najmenší štát na celom svete. Približne v strede Vatikánu sa nachádza Bazilika svätého Petra. Je to najviac navštevovanejšia svätyňa sveta. Každoročne toto miesto navštívi milióny veriacich. Určite odporúčam navštíviť tento štát v štáte. Vládne tu neskutočná energia.


Belehrad je hlavné a najväčšie mesto Srbska. Navštívil som ho v decembri roku 2016. Predvianočné obdobie bolo veľmi čarovné. Popíjal som vianočný punč a nakupoval od miestnych predajcov na vianočných trhoch. Túto metropolu odporúčam pozrieť. Mesto bolo nad moje očakávania. Veľmi lacná krajina s príjemnými a priateľskými ľuďmi.


Jardin Majorelle Garden v Marrákeši je jedným z najnavštevovanejších miest v Maroku. Tieto záhrady sú najkrajšie aké som vo svojom živote videl. Dom tu ma postavený aj majiteľ módnej značky Yves Saint Laurent a dokonca tu má aj svoju sochu s venovaním. Number one zážitok z celého Marrákešu.


V roku 1984 bola dokončená budova, ktorá je druhá najväčšia na svete po Pentagone. Fotka pochádza z Bukurešti. Sídlil tu Ústredný výbor komunistickej strany, prezidentská kancelária a ministerstvá. Za obeť jej padla celá šestina stredu Bukurešti. Je to obrovská budova, ktorá je neprehliadnuteľná a veľkolepá!


Tento rok som strávil svoje 2 týždne objavovaním krásnych miest na Islande. Túto krajinu a jej krásy som si zamiloval natoľko, že sa sem určite niekoľko krát vrátim. Je to jednoznačne najkrajšia krajina s úžasnou prírodou akú som kedy videl. Množstvo vodopádov, prírodných termálnych prameňov a vyhasnuté sopky. Neuveriteľný zážitok, ktorý odporúčam všetkým milovníkom prírody.