Hlupáci, ktorí nevedia nič o peniazoch, dnes robia finančných poradcov! Realita!Zdravím Vás! Som Peter Dubaj. Živím sa predajom produktov na eBay, teda som eBay obchodník.  Možno mi neuveríte, ale vyštudoval som až 4 školy. Pýtate sa ako? Jednoducho, boli to dve základné a dve stredné školy. Prečo? Lebo od svojich 12 rokov som si začal budovať vlastný biznis. Už vtedy som sa chcel stať finančne nezávislým a robil som všetko preto, aby sa mi to podarilo. Spočiatku som začal skupovať a predávať mobilné telefóny prostredníctvom on-line bazáru, no potom keď sa tam rozmohli ľudia, ktorým stačilo na jednom mobile zarobiť 5€, som presedlal na eBay. A to bolo dobré rozhodnutie. No stálo ma to veľa driny, pokiaľ som to dotiahol na svoju dnešnú úroveň.

Práve kvôli rozbiehaniu a budovaniu svojho biznisu som bol vždy niekde inde a moji učitelia, ktorí majú IQ hojdacieho koníka, ma nevedeli pochopiť. Dodnes ich nazývam svojimi miliónovými mentormi. Od nich som sa nedočkal žiadnej podpory, čo je smutné. Veď práve učitelia by mali podporiť svojich študentov v takomto rozvoji. No oni mi závideli, preto mi nedopriali úspech. Závidia, lebo si volia takú vládu, od ktorej dostávajú za prácu almužnu a za všetku svoju chudobu obvinili mňa. Možno sa im niet čo čudovať, mal som svoje peniaze tak rád, že som si ich dokonca nosieval do školy, kde som si ich počítal a robieval z nich kôpky. Keď to zbadali učitelia, dostali stavy depresie. Týmto pozdravujem Vansovej strednú školu, na ktorej som sa naučil písať na písacom stroji, ktorý pamätal Hitlerovo detstvo. Taktiež som sa tam naučil, kedy sa narodili Sofokles a Aristoteles, a staré, často neaktuálne ekonomické zákony. To všetko je veľmi potrebné ak chcete dobre zarábať, bez týchto vedomostí, by som sa určite nedostal na takú úroveň, na akej som teraz. Samozrejme, že to nemyslím vážne, tie znalosti sú mi úplne zbytočné.


Auta na Leasing, ktoré sú pasívom asi finančným poradcom nič nehovoria. Ale imidž musí byť jak sa hovorí :)
A na tejto skvelej škole študovali aj moji spolužiaci, ktorí sa stali finančnými poradcami. Jediné obrovské nešťastie je to, že sú tak dobrí ako väčšina iných, a teda skôr uškodia ako pomôžu. Týždeň čo týždeň mi volávajú ľudia, medzi nimi aj bývali spolužiaci, ktorí chcú byť mojimi finančnými poradcami. Ach, ešte pred rokom mi na škole vysvetľovali, že iPhone 7 a Gucci je aktívum (samozrejme, že to tak nie je, mobily a doplnky sú ukážkovým príkladom pasív). A títo ľudia chcú niekomu radiť ohľadom financií a zhodnocovať niečie peniaze? Najskôr by si mali vyskúšať život biznismena a urobiť zo 100€ za rok aspoň 5000€. Až potom nech radia obyčajným ľuďom. Lebo toto je inač choré, 20 ročný človek, ktorý vyšiel z Vansovej školy, kde ho učili písať na písacom stroji, ktorý nevie nič o tom, čo je inflácia a ako sa tvoria peniaze, chce robiť finančného poradcu. Je namotivovaný borcami z OVB, že o rok bude mať jachty a bude cestovať po celom svete. Samozrejme, ak toto bude chcieť, bude sa musieť zadlžiť. A to nebude stačiť, ešte bude musieť poistiť svojich kamarátov a rodinu veľmi nevýhodnými poistkami.


Takto nejak to funguje v reálnom svete :)


 


Proste mi je vás ľúto, milí „finanční poradcovia.“ Odporúčam vám len jedno, nerobte to, čo robiť neviete, čomu absolútne nerozumiete a choďte radšej čapovať Colu do fastfoodov, tam nemáte veľmi čo pokaziť. Až keď sa reálne naučíte zhodnocovať peniaze a budete vedieť ako fungujú, potom mi môžete zavolať. Moje telefónne číslo je 0944 506 851. Veľmi rád si vypočujem vaše zaujímavé ponuky, v ktorých budete sľubovať až 400% výnosy. A ak sa opýtam, že z čoho, tak mi odpoviete, že netušíte, že musíte zavolať kolegovi. Týmto vás, ja - Peter Dubaj, zdravím.


Moji spolužiaci   


              A pre vás všetkých, čo chcete finančnú nezávislosť zaručene získať a nechcete sa dať oklamať nejakým finančným poradcom, je tu kurz EBAYEXPERT, v ktorom vás naučím, ako obchodovať na eBay. Tak neváhajte a klikajte na  www.ebayexpert.sk a pozrite si bezplatné PREMIUM videá EBAYEXPERT, v ktorých vás naučím, ako si vytvoriť pasívny príjem a užívať si život. Môžete ma kontaktovať aj cez FB: https://www.facebook.com/ebayexpert.sk/?fref=ts  alebo na Instagrame: https://www.instagram.com/kingdubaj/.